Dalius Adomaitis kartu su kariauna sveikina visus karininkus su kariuomenės diena: pelnyta pergalė prieš "Urbovita" 1167

Lapkričio 23 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Urbovita“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 92:83 (24:22; 28:22; 19:19; 21:20) iškovojo „Dragūnai“.

Rungtynes abi komandos pradėjo solidžiai. Tačiau “Urbovita” niekaip nesusitvarkė po savo krepšiu gynyboje ir buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Visgi “Dragūnai” visitiek geriau sužaidė pirmąjį kėlinuką ir laimėjo jį rezultatu 24:22.

Antrajame kėlinuke “Dragūnai” vienu metu pasiekė dviženklę persvarą. “Urbovitai” truputį pavyko atsilikimą sumažinti, tada “Dragūnai” vėl pabėgo, tada “Urbovita” vėl grįžo. Antrasis kėlinukas pasibaigė rezultatu 52:44 “Dragūnai” komandos naudai.

Trečiajame kėlinuke “Urbovita” pradėjo vytis varžovus, tačiau “Dragūnai” nebuvo pasiruošę varžovų prisileisti ir vėl pabėgo dviženkliu pranašumu. Po trijų kėlinukų “Dragūnai” ir toliau pirmavo rezultatu 71:63.

Ketvirtajame kėlinyje “Dragūnai” pabėgo į priekį dvylika taškų, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Linas Markaitis (Urbovita). Sėkminga atkarpa jis priartino savo komandą prie varžovų vos vienos atakos atsilikimu. Tačiau “Dragūnai” nebuvo nusitekę paleisti pergalės iš savo rankų ir puikiai susitvarkė su spaudimu. Jiems pavyko iškovoti sunkią pergalę rezultatu 92:83.

Rungtynių žaidėjai: MVP Dalius Adomaitis (Dragūnai) 37 t., 4 atk. k., 3 rez. p., 5 išp. p., 2 per. k., 40 n. b.

Paulius Parnarauskas (Dragūnai) 10 t., 5 atk. k., 5 rez. p., 16 n. b.

Linas Markaitis (Urbovita) 20 t., 5 atk. k.,  10 rez. p., 4 išp. p.,  28 n. b.