Danieliaus Gailiaus traukiami "Redo" turėjo pripažinti "ColliCare Logistics" pranašumą 1169

Lapkričio 27 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Redo“ ir „ColliCare Logistics“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 84:100 (20:27; 19:20; 21:29; 24:24) iškovojo „ColliCare Logistics“.

Rungtynes atkarpa 13:3 pradėjo „ColliCare Logistics“, po kurios „Redo“ komanda buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 27:20 „ColliCare Logistics“ naudai.

Antrajame kėlinuke viskas atrodė panašiai. „ColliCare Logistics“ išlaikė savo pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 47:39.

Trečiajame kėlinuke „Redo“ vienu metu buvo priartėjusi prie varžovų per vienos atakos skirtumą, tačiau „ColliCare Logistics“ susiėmė ir vėl susigrąžino buvusį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje ant savo pečių „Redo“ komandą ir toliau traukė Danielis Gailius. 47 taškų pasirodymo deja neužteko ir „Redo“ turėjo pripažinti „ColliCare Logistics“ komandos pranašumą rezultatu 84:100.

Rungtynių žaidėjai: MVP Edvardas Varpiotas (ColliCare Logistics) 37 t., 20 atk. k., 4 rez. p., 5 išp. p., 2 per. k., 53 n. b.

Andrius Drakšas (ColliCare Logistics) 19 t., 5 atk. k., 1 rez. p.,  4 per. k., 21 n. b.

Danielis Gailius (Redo) 47 t., 7 atk. k., 8 išp. p.,  43 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.