Dar vienas antirekordas pamuštas: "Coldeta" su 39 taškais nė iš tolo neprilygo "Reborda - Girulių bendruomenė" komandai 1150

Lapkričio 8 dieną "Bendruomenių" taurėje susitiko "Reborda - Girulių bendruomenė" ir "Coldeta" komandos. Užtikrintą ir lengvą pergalę į turnyrinę lentelę įsirašė "Reborda - Girulių bendruomenė" įveikusi varžovus rezultatu 72:39 (22:11; 14:16; 16:2; 20:10).

Jau nuo rungtynių pradžios Valentino Rumiancevo auklėtiniai dominavo rungtynėse ir nebuvo panašu, kad šiandien varžovai gali mesti rimtą iššukį. Jau po pirmo ketvirčio komandas skyrė dviženklis pranašumas.

Antrame kėlinyje tiesiog dominavo Žilvinas Srėbalius, kuris pirmus du kėlinius sužaidė be keitimų pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir buvo surinkęs net 30 naudingumo balų, tačiau tai buvo ko gero vienintelė paguoda "Coldeta" komandai.

Antroje rungtynių pusėje tas pats "Zolas" buvo pristabdytas, "Coldeta" per kėlinį pelnė vos 2 taškelius ir visa tai tapo aišku - "Reborda - Girulių bendruomenė" sutvarkė varžovus it šiltą vilną 72:39.