Dar vienoje dramų kupinoje akistatoje, "Vitės bendruomenė" komandos pergalė

Dar vienoje dramų kupinoje akistatoje, "Vitės bendruomenė" komandos pergalė 1244

Kovo 1 dieną  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko „Vitės bendruomenė“ ir „Urbovita“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:80 (20:24; 24:15; 20:22; 19:19) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Pirmąjį kėlinuką „Urbovita“ pradėjo su vėjeliu. Puolimas ėjosi kaip iš pypkės ir „Urbovita“ atrodė pamažu pradės bėgti nuo varžovų. Tačiau „Vitės bendruomenė“ nepasimetė ir greitai grįžo atgal į rungtynes. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 24:20 „Urbovitos“ komandos naudai.

Antrajame kėlinuke spurtus rengė tai viena, tai kita komandos. Priekyje minute ar kelias pabūvodavo vieni, tada rolėmis komandos apsikeisdavo. Antrajame kėlinuke netrūko dramų ir emocijų ir buvo pasigirsti pirmieji švilpukai už technines pražangas. Visgi po dviejų kėlinių priekyje jau rezultatu 44:39 buvo “Vitės bendruomenės” ekipa.

Trečiajame kėlinuke ir toliau virė aistringa kova. Tačiau „Vitės bendruomenei“ pavyko išlaikyti vienos atakos pranašumą ir po trijų kėlinukų jie pirmavo rezultatu 64:61.

Ketvirtajme kėlinuke „Vitės bendruomenei“ pavyko pranašumą padidinti iki dviženklio, tačiau susiėmusi „Urbovita“ sumažino atsilikimą. Likus minutei iki rungtynių pabaigos Mindaugas Naudžiūnas pataikė svarbų divtaškį, kuris priartino komandą prie varžovų jau tik iki dviejų taškų (80:82). Visgi „Urbovitai“ paskutiniojoje atakoje taškų pelnyti nepavyko, kurioje buvo tikėtasi baudos, tačiau teisėjų švilpukai tylėjo. Imdamiesi baudų taktikos „Urbovita“ irgi liko nieko nepešę, o Rimantas Šimkus realizavęs vieną baudą įtvirtino pergalę rezultatu 83:80.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP Nojus Pabrieža (Vitės bendruomenė) 29 t., 13 atk. k., 3 rez. p., 37 n. b.

Jordanas Daukšas (Vitės bendruomenė) 21 t., 4 atk. k., 21 n. b.      

Deividas Petravičius (Urbovita) 19 t., 8 atk. k., 4 išp. p., 21 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti