Domininkas Vaitkus ir Gytautas Kibelkis griežė pirmaisiais smuikais, "Autoegida" iškovojo pergalę 504

Pirmadienį, vasario 11 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė „Autoegida“  ir Salantų „Vėjas“ komandos. Pergalę  rezultatu 88-87 (31-21; 18-18; 21-22; 18-26) iškovojo „Autoegida“.

Rungtynes komandos pradėjo uraganiniu tempu, komandos nuostabiai puolė, o gynybai skyrė mažai dėmesio. Antroje kėlinio pusėje „Autoegida“ uždominavo po krepšiu ir įgijo 10 taškų pranašumą 31-21.

Antrame kėlinyje „Autoegida“ ir toliau dominavo po krepšiu, Gytautas Kibelkis ir Domininkas Vaitkus tiesiog plakė varžovus už kiekvieną jų klaidą gynyboje. Įpusėjus rungtynėms „Autoegida“ turėjo tą patį 10 taškų pranašumą 49-39.

Trečią kėlinį Sigitas Petraitis pradėjo dviem tritaškiais, o Domininkas Vaitkus ir Gytautas Kibelkis toliau „valgė“ varžovus po krepšiu. Po trijų kėlinių „Autoegida“ priekyje rezultatu 70-61.

Ketvirtajame kėlinyje Salantų „Vėjas“ visomis išgalėmis vijosi varžovus ir jiems tai puikiai sekėsi. Likus 5 minutėms skirtumas buvo vos 3 taškeliai. Negana to Jonas Galdikas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą. Likus porai minučių Gytautas Kibelkis ir Domininkas Vaitkus tarė lemiamus žodžius ir „Autoegida“ iškovojo pergalę rezultatu 88-87.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Autoegida“ Domininkas Vaitkus 35t. 12 atk.kam. 41 n.b.

„Autoegida“ Gytautas Kibelkis 14t. 17 atk.kam. 32 n.b.

Salantų „Vėjas“ Alvydas Grikpėdis 27t. 10 atk.kam. 36 n.b.