"Dragūnai" paskutinėmis minutėmis atėmė pergalę iš "Redo"

"Dragūnai" paskutinėmis minutėmis atėmė pergalę iš "Redo" 1200

Sausio 11 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susikovė „Dragūnai“ ir pirmas tarpusavio rungtynes laimėję „Redo“ komandos krepšininkai. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Dragūnai“ komandos krepšininkai rezultatu 82-74 (25-19; 22-21; 11-15; 24-19).

Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje po Daliaus Adomaičio (Dragūnai) taškų jo vedama komanda pabėgo šiek tiek į priekį 25-19.

Po didžiosios pertraukos „Redo“ komanda suaktyvino gynybą, Daliaus Adomaičio tolimi metimai skriejo pro šalį o tai leido „Redo“ komandos krepšininkams laimėti kėlinuką daugiausiai Danieliaus Gailiaus pastangomis.

Lemiamame ketvirtyje „Redo“ kilo į lemiamą šturmą ir turėjo susikrovę 4 taškų (65-61) pranašumą likus žaisti apie keturias minutes, tačiau Deividas Badauga (Redo) suklydo perduodamas kamuolį, Dalius Adomaitis pataikė sudėtingą tolimą metimą ir nuo tada vyko kova taškas į tašką.

Likus žaisti apie 30 sekundžių „Dragūnai“ pirmavo tik 2 taškais, tačiau Jokūbas Kerpė (Dragūnai) pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir sukrovė 4 taškų pranašumą, po to „Redo“ komanda mėgino individualiais veiksmais įveikti varžovų spaudimą, tačiau du kartus suklydo ir pralaimėjo 8 taškų skirtumu.

MVP Jokūbas Kerpė (Dragūnai) 15 tšk., 13 atk.k., 23 n. b.

Dalius Adomaitis (Dragūnai) 33 tšk., 22 n. b.