Edgaro Vigelio tritaškiai nuvarė "Izoton" ekipą į neviltį

Edgaro Vigelio tritaškiai nuvarė "Izoton" ekipą į neviltį 1343

Lapkričio 15 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Kretinga“ ir „Izoton“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 82:77 (21:16; 18:20; 18:8; 25:33) iškovojo “Kretinga.

Pirmajame kėlinuke “Izoton” šaudė tuščiais šoviniais, o tuo pasinaudojusi “Kretinga” įgijo pranašumą ir pirmavo iki pat antrojo kėlinuko pabaigos. Kretingiškiai ypatingai gerai atakavo iš toli, pataikė 7 tritaškius iš 13, tačiau pabėgti toli nepavyko. Po dviejų kėlinių jie pirmavo vos vienos atakos pranašumu 39:36.

Antrojoje rungtynių pusėje “Izoton” suaktyvino savo gynybą, tačiau juos į neviltį varė Edgaro Vigelio tritaškiai. Likus minutei iki rungtynių pabaigos “Kretinga” pirmavo rezultatu 78:72. “Izoton” ekipai pavyko sukurti intrigą ir likus 17 sekundžių iki rungtynių pabaigos jie atsilikinėjo jau tik dviem taškais (77:79). “Izoton” krepšininkai buvo priversti imtis pražangų taktikos, tačiau Edgaras Vigelis realizavo abu baudos metimus išvesdamas savo komandą į priekį rezultatu 81:77, nubraukdamas visas galimybes “Izoton” ekipai iškovoti pergalę. Rezultatu 82:77 rungtynes laimėjo “Kretinga”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Edgaras Vigelis (Kretinga) 34 t., 7 atk. k., 5 rez. p., 2 per. k., 3 išp. p., 41 n. b.

Eimantas Kupšys (Kretinga) 12 t., 17 atk. k., 2 rez. p., 27 n. b.

Denas Andriuškevičius (Izoton) 35 t., 9 atk. k., 2 rez. p., 4 išp. p., 35 n. b.