Ernesto Jonkaus flirtas su trigubu dubliu atvedė "Hidrostatybą" į pergalę

Ernesto Jonkaus flirtas su trigubu dubliu atvedė "Hidrostatybą" į pergalę 99

Lapkričio 20 dieną „Simuvos“ taurėje savo namų arenoje „VKKM“ krepšininkai priėmė „Hidrostatyba“ ekipą. Visas rungtynes pirmavusi „Hidrostatyba“ iškovojo pergalę rezultatu 83-62 (18-8; 25-13; 21-15; 19-26).

Rungtynes spurtu 6-0 pradėjo „Hidrostatyba“, šis spurtas privertė Audrių Mineikį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos niekas nepasikeitė ir „Hidrostatyba“ greit įgijo dviženklį pranašumą 14-2. Audrius Mineikis prabėgus dar keletai minučių ėmėsi antrosios minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje jaunimas padėtį stabilizavo, rezultatas po pirmųjų 10 minučių 18-8.

Antrame ketvirtyje Matas Vaitkas tempė jaunimą ant savo pečių, bet Ernestas Jonkus ir kompanija atsakė galingai. Įpusėjus rungtynėms „Hidrostatyba“ pirmavo rezultatu 43-21.

Po ilgosios pertraukos „Hidrostatyba“ užpylė varžovus taikliais metimais ir greit įgijo 30 taškų pranašumą. Netaiklūs metimai galutinai pražudė „VKKM“ žaidėjus.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Hidrostatyba“ Dovydas Romančenko 15t. 14 atk.kam. 30 n.b.

„Hidrostatyba“ Ernestas Jonkus 8t. 10 atk.kam. 11 rez.perd. 25 n.b.