Fantastiniame trileryje - Mato Vaitkaus lemiamas tritaškis ir "Lavango Group" pergalė rungtynių pabaigoje 351

Spalio 2 dieną „Valgyksveikai.lt“ taurėje susitiko „Urbovita“ ir „Lavango Group“ komandos. Įspūdingose rungtynėse 70:69 (11:15; 28:19; 8:15; 23:20) pergalę iškovojo Mato Vaitkaus vedama "Lavango Group" komanda.

Pirmasis kėlinukas buvo gana vangus ir kietas fiziškai bei nė viena komanda nedemonstravo akiai patrauklaus krepšinio o po pirmojo kėlinuko 15:11 priekyje buvo „Urbovita“.

„Lavango Group“ antrąjį ketvirtį pradėjo lyg ant sparnų ir įsiveržė į priekį 22:17, o neapsikentęs „Urbovitos“ treneris paprašė net dviejų minutės pertraukėlių iš eilės. „Urbovitos“ komandą ant savo pečių tempė Deividas Petravičius, kuris per du ketvirčius surinko 16 taškų, tačiau jo komanda atsilikinėjo 34:39.

Po ilgosios pertraukos „Urbovita“ suaktyvino gynybą ir sugebėjo įpusėjus kėlinukui išlyginti rezultatą, ko pasekoje „Lavango Group“ treneris paprašė minutės pertraukėlės. Visą likusį kėlinio laiką „Urbovita“ bandė persverti rezultatą ir po Luko Bendiko tritaškio kėlinio pabaigoje tai pavyko padaryti (49:47).

Lemiamame ketvirtyje komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau didžiąją kėlinuko dalį pirmavo „Urbovita“. Likus žaisti 4 minutes po Mato Vaitkaus tritaškio „Lavango Group“ priartėjo iki minimumo, tačiau tada du taškus su pražanga pelėn Lukas Bendikas. Vėliau Mato Vaitkaus abu tritaškiai skriejo pro šalį, o "Urbovitos" rungtynių lyderis Deividas Petravičius kalė tritaškį metimą ir padidino persvarą iki 7, ko pasekoje „Lavango Group“ paprašė paskutinės minutės pertraukėlės. Po jos „Lavango Group“ priartėjo net iki minimumo, o likus žaisti 22 sekundes priekyje buvo „Urbovita“ 68:65, tačiau kamuolį savo rankose turėjo „Lavango Group“. Matas Vaitkus pataikė dvitaškį su pražanga, tačiau baudą prametė, Lukas Bendikas prametė abi baudas, Matas Vaitkus likus 3,6 sekundėm pataikė sudėtingą tritaškį metimą ir išvedė komandą į priekį 70:68. Linas Markaitis prasiveržė po krepšiu ir pasibaigus rungtynių laikui galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą ir pergalę šventė „Lavango Group“ 70:69.