Fantastiškas antradienio mūšis ir netikėta "ColliCare Logistics" pergalė

Fantastiškas antradienio mūšis ir netikėta "ColliCare Logistics" pergalė 1151

Lapkričio 8 dieną "Bendruomenių" taurėje susitiko "ColliCare Logistics" ir "Izoton" komandos. Intriguojančioje vakaro dvikovoje šaltesnius nervus pademonstravę rungtynių pabaigoje, kiek netikėtą pergalę rezultatu 81:74 (20:21; 19:23; 21:18; 21:12) iškovojo "ColliCare Logistics" komanda.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova. Pirmasis kėlinys buvo kiek grubus ir fiziškas. Komandos metė daug baudos metimų ir vaizdas atrodė "sunkus". Antrajame kėlinyje komandos labiau žaidė atvirą krepšinį, tačiau nei vienu nei kitu būdu nesugebėjo įgyti solidesnės persvaros.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Nė viena komanda nesusikrovė didesnės nei 8 taškų persvaros, o rungtynių kontrolė daugmaž labiau priklausė "Izoton" komandai. Ketvirtame kėlinyje "Izoton" pametė galvas ir pradėjo panikuoti, žaisti chaotiškai, kas "ColliCare Logistics" komandai atvėrė šansus laimėti rungtynes. Pasinaudoję patirtimi ir parodę šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje jiems pavyko susitvarkyti su varžovais 81:74.