Finalo vertos rungtynės: aistrų kupinoje kovoje pirmąją pergalę pusfinalio serijoje įsirašo "Mano būstas" 1431

Vasario 28 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės pusfinalio rungtynėse susitiko “Izoton“ ir ”Mano būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 87:82 (22:21; 14:23; 28:13; 23:25) iškovojo “Mano būstas.

Pirmąjį kėlinuką “Mano būstas” pradėjo užsivedę ir po sėkmingos 11:4 atkarpos puolime, “Izoton” strategas buvo priverstas prašyti minutės pertaukėlės. Po jos “raudoniesiems” pavyko stabilizuotis ir grįžti į rungtynes, o po taiklaus Mindaugo Kundroto metimo su sirena “Izoton” ekipa atsilikinėjo tik minimaliu skirtumu 21:22.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė pusėmis. Šį kartą jau “Mano būstas” atsidurė besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau kaip ir pirmajame kėlinuke po minutės pertraukėlės į žaidimą pavyko grįžti. Iki kėlinio pabaigos vaizdas identiškas neišliko, “Izoton” susigrąžino persvarą, vienu metu pirmavo jau dviženkliu pranašumu, o po dviejų kėlinukų priekyje buvo rezultatu 44:36.

Trečiajame kėlinyje 9:1 spurtu “Mano būstas” ekipa sugrįžo į rungtynes ir persvėrė rezultatą į savo naudą. Iš viso kėlinuką “Mano būstas” krepšininkai laimėjo rezultatu 28:13, o po trijų kėlinukų turėjo 7 taškų pranašumą (64:57).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje užvirė aistros. Po abejotino teisėjų švilpuko, komandų strategai apsikeitė replikomis bei techninėmis pražangomis, o komandų žaidėjai grįžo prie darbo. Aikštėje virė arši kova dėl pergalės. “Mano būstas” ekipa žaidė komandišką krepšinį ir yrėsi pergalės link, priešininkų ekipoje iniciatyvos ėmėsi Denas Andriuškevičius, kuris ant savo pečių traukė komandą ir padėjo išlaikyti galimybes pakovoti dėl pergalės.

Tačiau likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos Eroldas Sova (Mano būstas) realizavo du baudos metimus, kurie išvedė ekipą į priekį penkiais taškais (85:80). Šis atsilikimas per likusį laiką tapo nepavejamas “Izoton” krepšininkams ir pirmąją pergalę pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių iškovojo “Mano būstas” rezultatu 87:82.

Rungtynių žaidėjai: MVP Arnas Pilipavičius (Mano būstas) 24 t., 8 atk. k., 5 rez. p., 6 išp. p., 37 n. b.

Matas Staponas (Mano būstas) 20 t., 1 atk. k., 8 rez. p., 27 n. b.

Evaldas Brasas (Izoton) 14 t., 8 atk. k., 2 išp. p., 20 n. b.