"Gargždų pramogos" lygina pusfinalio serijos rezultatą !

"Gargždų pramogos" lygina pusfinalio serijos rezultatą ! 555

Ketvirtadienį, kovo 28 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurės antrose pusfinalio rungtynėse susitiko „Gargždų pramogos“ ir „Kretinga“ komandos. Pergalę rezultatu 74-65 (25-18; 15-11; 13-24; 21-12) iškovojo „Gargždų pramogos“. Pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygiu 1-1.

Rungtynes dvitaškiu su pražanga pradėjo Eimantas Kupšys, į šią ataką Ernestas Jonkus atsakė tritaškiu. Toliau sekė Kornelijaus Stonkaus ir Edgaro Danio tritaškiai po kurių „Kretinga“ išsiveržė į priekį rezultatu 9-3. Daugiausiai Ernesto Jonkaus dėka „Gargždų pramogos“ greitai pavijo varžovus ir netgi išsiveržė į priekį. Po pirmo kėlinio kai Jordanas Daukšas smeigė tritaškį „Gargždų pramogos“ pirmavo rezultatu 25-18.

Antrą kėlinį „Gargždų pramogos“ toliau laikė žaidimo gijas savo rankose, ekipa nuosekliai didino pranašumą, o „Kretingai“ sunkiai sekėsi tvarkytis su varžovų aukštaūgiu Jordanu Daukšu. Įpusėjus rungtynėms „Gargždų pramogos“ pirmavo rezultatu 40-29.

Trečią kėlinį „Kretinga“ pradėjo nuostabiu spurtu 11-0 kurį iniciavo Eimantas Kupšys ir Kornelijus Stonkus. Sužaidus pirmas keturias kėlinio minutes rezultatas tapo lygiu 40-40. Toliau komandos žaidė atkaklų ir lygų krepšinį, o Laimono Remeikio tolimas dvitaškis kėlinio gale išlygino rezultatą 53-53.

Ketvirtą ketvirtį „Gargždų pramogos“ visą laiką kontroliavo žaidimą. Rungtynių pabaigoje po dar vienos sėkmingos „Gargždų pramogos“ komandos atakos „Kretinga“ komandos žaidėjų nervai pakriko ir pasipylė techninės pražangos, to pasekoje „Gargždų pramogos“ įtvirtino pergalę rezultatu 74-65.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gargždų pramogos“ Laimonas Remeikis 11t. 11 atk.kam. 20 n.b.

„Gargždų pramogos“ Ernestas Jonkus 24t. 8 atk.kam. 17 n.b.

„Kretinga“ Eimantas Kupšys 17t. 14 atk.kam. 27 n.b.