Gausiai palaikomo Valentino Rumiancevo kariauna po dviejų pratęsimų buvo priversta pripažinti "ColliCare Logistics" komandos pranašumą mažajame "Bendruomenių" taurės finale. 1253

Kovo 15 dieną mažosios "Bendruomenių" mažosios taurės finale susitiko "ColliCare Logistics" ir "Adrijus - Mano būstas" komandos. Įspūdingame dviejų pratęsimų trileryje gausiai palaikoma "Adrijus - Mano būstas" komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir atiduoti aukso medalius "Collicare Logistics" komandai rezultatu 87:77 (17:17; 13:13; 20:16; 11:15; 13:13; 13:3).

Rungtynes geriau pradėję "ColliCare Logistics" komanda per pirmasias penkias minutes surengė spurta ir įsiveržė į priekį rezultatu 12:2, o Valentino Rumiancevo kariaunia buvo priversti imti minutės pertraukėlę, po kurios suaktyvino gynybą ir sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą, taip užbaigdami pirmąjį kėlinį 17:17.

Antrajame kėlinyje abi komandos rodė geležinę gynybą, ko pasekoje sekė ne itin akiai patrauklus krepšinis, su daug klaidų ir pramestų metimų. Antrasis kėlinys baigėsi ir vėl lygiu rezultatu (30:30).

Po ilgosios petraukos "ColliCare Logistics" komandai pavyko įgauti kelių taškų pranašumą, kuris jiems priklausė beveik iki rungtynių pabaigos. Tačiau likus žaisti trijoms minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos, "Adrijus - Mano būstas" komanda atrado papildomų jėgų, "įjungė aukštenę pavarą", sugebėjo prisivyti varžovus, o Eroldas Sova dviejais taikliais baudų metimais išplėšė pirmąjį pratęsimą (61:61).

Pirmajame pratęsime abi komandos demonstravo puolimo orientuotą krepšinį, o pratesimą karūnavo ir rugtynių pabaigos herojus - Eroldas Sova (Adrijus- Mano būstas), kuris po "Adrijus - Mano būstas" minutinės petraukėles likus žaisti 2 sekundėms ir atsilikinėjant 2 taškais su įspūdingu metimu šuolyje atsilošus atgal sugebėjo išplėsti ir antrąjį pratęsimą (74:74).

Tačiau antrajame pratęsime "Adrijus - Mano būstas" komandai pritrūko jėgų, o tuo pasinaudojusi "ColliCare Logistics" komanda, paskutinį pratęsimą laimėjo 13:3 ir pasidabino aukso medaliais. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:77.

Rungtynių žaidėjai: MVP (ColliCare Logistics) Evaldas Brasas 23 t., 13 atk. k., 4 rez. p., 27 n. b.

Dominykas Vaitkus (ColliCare Logistics) 11 t., 13 atk. k., 4 išp. p., 21 n. b.

Eroldas Sova (Adrijus - Mano būstas) 20 t., 16 atk. k., 4 išp. p., 33 n. b.

Valentinas Rumiancevas (Adrijus - Mano būstas) 12 t., 5 atk.k., 7 rez.p., 17 n. b.