"Gobana" išpirko nuodėmes ir keliauja į pusfinalį

"Gobana" išpirko nuodėmes ir keliauja į pusfinalį 539

Trečiadienį, kovo 13 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurės ketvirtfinalio lemiamame mače susitiko „Gobana“ ir „Autoegida“. Pergalę rezultatu 79-64 (19-18; 23-10; 22-22; 15-14) iškovojo „Gobana“. „Gobana“ ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 2-1 ir žengė į „Valgyksveikai.lt“ taurės pusfinalį.

Jau nuo pirmų minučių rungtynės klostėsi taškas į tašką, ekipos keitėsi taikliomis atakomis. Po pirmo kėlinio „Gobana“ pirmavo rezultatu 19-18.

Antrajame kėlinyje „Autoegida“ atrado savo x faktorių Mindaugą Norkų kuris kiek netikėtai truktelėjo komandą pelnydamas 6 taškus. Kėlinį geriau užbaigė „Gobana“ kuri po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 42-28.

Trečią kėlinį Elvinas Gintvainis atidarė tritaškiu ir „Gobana“ ekipa pagavo gero žaidimo bangą. „Autoegidai“ sunkiai sekėsi gintis, bet puolime komandą truktelėjo Andrius Majauskis. Po trijų kėlinių „Gobana“ pirmavo rezultatu 64-50.

Paskutiniame ketvirtyje „Gobana“ išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 79-64.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Remigijus Kasparavičius 17t. 9 atk.kam. 5 rez.perd. 24 n.b.

„Gobana“ Vidas Veryga 12t. 14 atk.kam. 21 n.b.

„Autoegida“ Evaldas Brasas 20t. 13 atk.kam. 22 n.b.