"Gobana" krito kovoje prieš "Hidrostatybą"

"Gobana" krito kovoje prieš "Hidrostatybą" 102

Lapkričio 22 dienos vakarą „Simuvos“ taurėje susitiko „Gobana“ ir „Hidrostatyba“ komandos. Intriguojančioje dvikovoje stipresni buvo „Hidrostatyba“ įveikę varžovus 67:66 (13:15; 13:17; 22:12; 19:22).

Pirmajame kėlinyje žaidimas pasižymėjo aukštu tempu, tačiau dažniau komandos klydo arba nepataikė iš gerų padėčių, negu pelnė taškus. Chaosu labiau pasinaudojo „Gobana“ komanda, kuri pataikė du tritaškius metimus iš eilės ir pirmieji atsiplėšė nuo varžovų (13:7). Po pirmojo kėlinuko „Gobanos“ pranašumas buvo 15:13.

Antrame kėlinyje vaizdas ir toliau nesikeitė, aikštėje vyravo kieta kova, komandos labiau orientavosi į gynybą todėl buvo sunkiau užpulti. Abi komandos kovėsi taškas į tašką, nė vienai nepavyko atsiplėšti labiau. Kėlinio gale kiek sėkmingiau sužaidę „Gobanos“ vyrai po dviejų kėlinukų pirmavo 32:26.

Po ilgosios pertraukos chaosu pasinaudoję „Gobana“ greitomis atakomis persvėrė rezultatą ir rungtynes į savo pusę ir įgijo dviženklę taškų persvarą, tačiau po to „Hidrostatyba“ susiėmė lyg gavę neblogą spyrį į užpakalį ir spurtavo taip, kad po kėlinio net gi pirmavo 48:44.

Ketvirtajame kėlinyje buvo labai daug įtampos ir kova buvo atkakli taškas į tašką. Visą kėlinį keitėsi pirmaujanti komanda. Likus žaisti 21 sekundę Herkus Kumpys greitoje atakoje išvedė savo komandą į priekį (67:66), o Gedas Jurgulis paprašė minutės pertraukėlės. Evaldas Lengvinas prametė tritaškį metimą, o prie baudos metimų linijos stojo Jonas Dumašius, tačiau abi baudas prametė, o paskutinis Haroldo Venskaus metimas paskutinę sekundę buvo netaiklus. „Hidrostatyba“ iškovojo pergalę 67:66.