"Gobana" lengvai sudorojo varžovus ir pasiekė pirmą pergalę pusfinalyje

"Gobana" lengvai sudorojo varžovus ir pasiekė pirmą pergalę pusfinalyje 553

Trečiadienį, kovo 20 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurėje savo pusfinalio seriją pradėjo „Gobana“ ir „Urbovita“. Pergalę rezultatu 92-70 (24-15; 24-14; 23-21; 21-20) iškovojo „Gobana“. „Gobana“ pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

Rungtynes prasidėjo atkaklia kova iki tol kol „Gobana“ komandos snaiperiai Evaldas Lengvinas ir Paulius Žurna smeigė tritaškius paeliui.  Ketvirtį „Gobana“ laimėjo rezultatu 24-15.

Antrą ketvirtį Haroldas Venskus pradėjo tritaškius, o tai įvarė baimės „Urbovita“ komandos atsarginių žaidėjų suolui. Sekančioje atakoje Evaldas Lengvinas realizavo 2 baudų metimus ir „Gobana“ įgijo rekordinį pranašumą. Antroje kėlinio pusėje „Urbovita“ padėtį stabilizavo ir po dviejų kėlinių atsiliko rezultatu 48-29.

Trečiajame kėlinyje Luko Bendiko dėka „Urbovita“ pradėjo mažinti atsilikimą, bet į kiekvieną sėkmingą „Urbovita“ komandos epizodą „Gobana“ atsakė taikliu tritaškiu. Po trijų kėlinių „Gobana“ pirmavo rezultatu 71-50.

Paskutiniame ketvirtyje „Gobana“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 92-70.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Vidas Veryga 15t. 11 atk.kam. 25 n.b.