"Gobana" nugalėjo "Lavango Group" pasipriešinimą

"Gobana" nugalėjo "Lavango Group" pasipriešinimą 437

Gruodžio 3 d. vakarą „Valgyksveikai.lt“ taurės rungtynėse susitiko „Gobana“ ir „Lavango Group“ komandos. „Gobana“ šventė pergalę rezultatu 78:60 (20:18; 21:13; 18:20; 19:9)

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių abi komandos pradėjo demonstruoti kokybišką ir gražų akiai krepšinį, kuriame dominavo daug perdavimų ir prasiveržimai. Likus žaisti dvi minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos, savo pranašumą pradėjo įrodinėti „Gobana“ krepšininkai, kurie įsiveržė į priekį 5 taškais – 18:13. O po pirmojo kėlinuko, „Lavango Group“ krepšininko Ugniaus Mineikio tritaškio metimo su sirena pastarieji sumažino savo deficitą iki 2 taškų – 20:18.

Antrąjame ketvirtyje savo sąlygas pradėjo diktuoti „Lavango Group“ komanda, kuri sužaidė geriau gynyboje, ko pasekoje pelnė lengvus taškus greitose atakose ir įsiveržė į priekį. Tačiau po „Gobana“ paprašytos minutinės pertraukėlės rungtynių eiga vėl pasisuko į „Gobana“ pusę – kuri spurtavo ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 10 tašku persvara – 41:31.

Trečiąjį ketvirtį ir vėl geriau pradėjo „Gobana“ krepšininkai, kurie rekordiškai didino savo pranašumą, tačiau nuo vidurio kėlinio pastarieji krito į duobę, o „Lavango Group“ atkakliai pradėjo mažinti pranašumą ir nuo varžovų atsiliko tik 5 taškais – 56:51, tačiau „Gobana“ krepšininko Evaldo Lengvino tritaškis besibagiant trečiojo ketvirčio laikui padidino savo komandos pranašumą ir pastarieji priekyje – 59:51.

Ketvirtąjį kėlinuką vėl geriau pradėję „Gobana“ krepšininkai surengė eilinį spurtą ir sužaidus 2 min. ketvirtame kėlinyje buvo priekyje jau 13 taškų persvara – 64:51. O ir toliau „Lavango Group“ neberado priešnuodžių prieš „Gobana“ atakas ir pastarieji šventė įtikinamą pergalę rezultatu 78:60.

MVP: „Gobana“ – Vidas Veryga 21 t., 9 at.k., 25 n.b.

„Gobana“ – Evaldas Lengvinas 21 t., 5 at.k., 5 rez.p., 18 n.b.

„Lavango Group“ – Donatas Banys 7 t., 13 at.k., 20 n.b.