Grandų dvikovoje: pirmoji "Vitės bendruomenė" nesėkmė

Grandų dvikovoje: pirmoji "Vitės bendruomenė" nesėkmė 1155

Lapkričio 15  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Ovirama“ ir Vitės bendruomenė“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 68:82 (16:23; 18:19; 20:24; 14:16) iškovojo „Ovirama “.

Rungtynes geriau pradėjo “Ovirama” komanda. Jau pirmajame kėlinuke jie pirmavo dviženkliu pranašumu, o “Vitės bendruomenės” strategas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, po kurios šiek tiek pavyko sumažinti atsilikimą. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 23:16 “Ovirama” komandos naudai.

Antrajame kėlinuke “Vitės bendruomenė” atrodė kiek gyvesni. Jiems gana greitai pavyko sumažinti savo atsilikimą iki keturių taškų, tačiau “Ovirama” ir toliau rodė neblogą puolimą, o po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 42:34.

Trečiajame ketvirtyje “Ovirama” nemažino tempo ir toliau pamažu bėgo į priekį. Po trijų kėlinukų “Ovirama” ir toliau išliko priekyje rezultatu 66:54.

Ketvirtajame kėlinyje “Ovirama” vienu metu jau pirmavo 20 taškų pranšumu, tačiau “Vitės bendruomenė” vis dar bandėsi kabintis į žaidimą, deja ne taip ir sėkmingai. “Ovirama” iškovojo pergalę rezultatu 82:68.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Ovirama) Mantas Tomaševičius 19 t., 10 atk. k., 5 rez. p., 3 išp. p., 2 per. k., 32 n. b.

Rytis Biliartas (Ovirama) 18 t., 13 atk. k., 3 rez. p., 3 išp. p., 29 n. b.

Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 28 t., 2 rez. p., 3 išp. p.,  24 n. b.