"Hidrostatybos" tolimi šūviai pražudė "Urbovitą"

"Hidrostatybos" tolimi šūviai pražudė "Urbovitą" 119

Gruodžio 6 dienos vakarą „Simuvos“ taurėje susitiko „Hidrostatyba“ ir „Urbovita“ komandos. „Hidrostatyba“ iškovojo užtikrintą pergalę įveikę varžovus rezultatu 82:68 (14:8; 23:20; 19:18; 26:22).

Pirmas dvi minutes komandos nepelnė taškų, tačiau tylą pramušė Deividas Petravičius. Vėliau taškus pelnė tik „Hidrostatyba“, kuri pirmavo 9:2, o kėlinuką laimėjo 14:8.

Antrame kėlinuke ir toliau dominavo gynybinis ir pozicinis krepšinis, tačiau kova kėlinio metu vyko atkakli ir lygi. Tik kėlinio pabaigoje „Hidrostatyba“ pataikė du tolimus metimus iš eilės ir po dviejų kėlinukų pirmavo 37:28.

Trečiajame kėlinyje „Hidrostatyba“ ir toliau laikė įgytą savo persvarą ir neleido varžovams pagalvoti apie rungtynių kontrolės perimimą. Po trijų kėlinukų 56:46.

Ketvirtajame kėlinyje atsirišo rankos „Hidrostatybos“ snaiperiams ir greitomis atakomis „Urbovita“ buvo sušaudyta, skirtumas pasiekė 20 taškų ribą, o likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas. „Hidrostatyba“  iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 82:68.