Įspūdingas Gytauto Kibelkio pasirodymas atvedė "Izoton" į "Bendruomenių" taurės finalą

Įspūdingas Gytauto Kibelkio pasirodymas atvedė "Izoton" į "Bendruomenių" taurės finalą 1247

Kovo 14 vakarą „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Izoton“ ir „Ovirama“ komandos. Į „Bedruomenių“ taurės finalą po atkaklios kovos pateko „Izoton“ komandos krepšininkai, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 94-86 (26-23; 24-22; 21-18; 23-23).

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai. Žaidėjai pataikė gan sudėtingus metimus o pirmojo kėlinuko pabaigoje „Izoton“ komanda daugiausia Gytauto Kibelkio pastangomis susikrovė 3 taškų persvarą (26-23).

Antrajame kėlinuke sužaidus tris minutes po taiklaus tolimo Deivido Zorubos dvitaškio „Izoton“ priekyje jau 8 taškais (35-27) ir privertė savo varžovus prašyti minutės pertraukėlės, po jos žaidimas išsilygino, tačiau kėlinuko pabaigoje „Izoton“ pabėgo 5 taškais į priekį (50-45).

Po didžiosios pertraukos sužaidus porą minučių Aidas Viršilas užsidirbo 4 asmeninę pražangą, iki šio momento Aidas nerado savęs ir buvo pelnęs tik 2 taškus. Tačiau, kai varžovai pradėjo bėgti tolyn, jis žengė į aikštelę, ir kaip naujai atgimęs rungtyniavo – galima sakyti tikrasis Aidas grįžo ir tai lėmė sėkmingą „Ovirama“ komandos grįžimą į rungtynes.

Lemiamame ketvirtyje po Alberto Valiulio taiklaus tolimo metimo „Ovirama“ komanda atsilikimą sumažino iki vieno metimo 77-80. Rungtynių pabaiga buvo verta finalo. Abi komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, bet „Izoton“ komandoje likus žaisti apie 2 minutes Erikas Žilius ir Denas Andriuškevičius pridėjo po tolimą metimą ir atrodė, kad pergalė ranka pasiekiama, bet Rokas Šimkevičius į tai atsakė taikliu tolimu metimu nuo lentos ir atsilikimą sumažino iki 3 taškų. Tačiau kelios klaidos puolime ir sėkmingas „Izoton“ komanmdos žaidimas gynyboje privertė „Ovirama“ griebtis pražangų taktikos, tačiau Rytis Biliartas nespėjo pagauti pagal taisykles Deno Andriuškevičiaus, gavo nesportinę pražangą ir per šią ataką „Izoton“ padvigubino persvarą iki 8 taškų. Tad į finalą keliauja „Izoton“ komanda 94-86.

 

Rungtynių žaidėjai:

MVP Gytautas Kibelkis (Izoton) 25 tšk., 20 atk.k., 12 išpr.pr. 51 n. b.

Denas Andriuškevičius (Izoton) 21 tšk., 6 atk. k., 5 rez.p. 21 n. b.

Rokas Šimkevičius (Ovirama) 22 tšk., 8 atk.k., 7 rez.p., 29 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti