Įspūdingos gynybinės atkarpos rungtynių pabaigoje neužteko: "ColliCare Logistics" įsirašo sunkią pergalę į savo sąskaitą 1165

Lapkričio 22 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko ColliCare Logistics“ ir Ovirama“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 81:77 (26:22; 15:9; 20:26; 20:20) iškovojo „ColliCare Logistics“.

Atrodė, kad rungtynes geriau pradėjo „ColliCare Logistics“ komanda. Tačiau „Ovirama“ rado atsaką ir gana greitai sugrįžo į rungtynes. Kėlinuką taikliu metimu iš toli uždarė Jurgis Petrauskas (Ovirama), tačiau jo komanda atsilikinėjo rezultatu 22:26.

Antrajame kėlinuke komandos ir toliau žaidė greitą žaidimą. Nemažai taškų buvo pelnoma, kartais prabėgus vos keliom sekundėms atakos laiko. Visgi kėlinuko pabaigą geriau sužaidė „ColliCare Logistics“ komanda, kuri po dviejų kėlinukų pirmavo jau dviženkliu pranašumu.

Trečiajame kėlinuke viskas tarsi apsivertė aukštyn kojom. Dabar jau „Ovirama“ geriau žaidė puolime. Jiems pagaliau pavyko susistyguoti ir gynyboje. Aidas Viršilas (Ovirama) puikiai skirstė kamuolius, kas padėjo „Ovirama“ priartėti prie varžovų vos per kelias atakas.

Ketvirtasis kėlinukas vėl priklausė „ColliCare Logistics“ komandai. Gerai žaisdami puolime ir gynyboje jie vėl pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu. „Ovirama“ dar bandė kabintis į rungtynes. Likus porai minučių atrodė, kad „ColliCare Logistics“ iškovos gana užtikrintą pegalę, tačiau pavyzdingai sudirbusi gynyboje „Ovirama“ per likusias minutes perėmė net keturis kamuolius, po kurių sekė sėkmingos atakos puolime. Deja, pritrūko šiek tiek laiko, o dvi sėkmingai realizuotos „ColliCare Logistics“ ekipos baudos visiškai uždarė bet kokius šansus „Oviramai“ iškovoti pergalę. Rezultatu 81:77 rungtynių nugalėtojais tapo „ColliCare Logistics“ ekipa.

Rungtynių žaidėjai: MVP Domininkas Vaitkus (ColliCare Logistics) 31 t., 10 atk. k., 8 rez. p., 5 išp. p., 2 per. k., 36 n. b.

Andrius Majauskis (ColliCare Logistics) 19 t., 2 atk. k., 4 rez. p., 7 išp. p., 17 n. b.

Rokas Šimkevičius (Ovirama) 22 t., 9 atk. k.,  7 rez. p., 6 per. k., 8 išp. p.,  33 n. b.