Įtampos kupinose rungtynėse „Vitės bendruomenės“ triumfas

Įtampos kupinose rungtynėse „Vitės bendruomenės“ triumfas 1221

Sausio 31 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Urbovita“ „Vitės bendruomenė“. Įtemptose rungtynėse triumfavo „Vitės bendruomenes“ komandos krepšininkai rezultatu 78-83 (20-20; 19-23; 24-12; 15-28).

Rungtynės prasidėjo „uraganišku“ puolimu tiek iš vienos, tiek iš kitos komandos, tačiau po pirmųjų dešimties minučių nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 20:20

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos ir toliau keitėsi taškais ir tik kėlinio pabaigoje „Vitės bendruomenei“ pavyko įgauti 4 taškų pranašumą. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 39:43.

Po ilgosios petraukos „Urbovitos“ komanda suaktyvino gynybą ir privertė klysti „Vitės bendruomenę“. Tuo pasinaudoję Andriaus Mockaus vedami „Urbovitos“ krepšininkai užbaigė trečiąjį kėlinį turėdami 8 taškų pranašumą (63:55).

Ketvirtajame kėlinyje „Urbovitos“ krepšininkai sugebėjo įgyti rekordinę 11 taškų persvarą ir „Vitės bendruomenė“ buvo priversta imti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė ir „Vitės bendruomenei“ pavyko spurtuoti net 24:4 ir laimėti šio vakaro rungtynes rezultatu 78:83.