„Izoton“ dominavimas antrojoje rungtynių pusėje atnešė pergalę

„Izoton“ dominavimas antrojoje rungtynių pusėje atnešė pergalę 1407

Sausio 31d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Mano būstas“ ir „Izoton“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 54:73 (14:22; 18:17; 9:17; 13:17) iškovojo „Izoton“

Rungtynės prasidėjo akiai gražiu krepšiniu, vyko arši ir fizinė kova po krepšiu, tačiau antroje kėlinio pusėje, vienu metu, atrodė, kad aikštelėje bėgioja ne Mark Ostrvoskij (Izoton), bet "Nikola Mirotic", kuris laidė vieną tolimą metimą po kito, o po pirmojo kėlinio „Izoton“ turėjo 8 taškų pranašumą.

Antrąjį kėlinį „Mano būstas“ komanda pradėjo su dviejais taikliais tritaškiais metimais iš Lauryno Vadopalo, bei komandos kapitono parodytu vidiniu pykčiu ir kovingumu, sugebėjo suregzti keletą sėkmingų atakų, taip sumažindami atslikimą iki minimalaus. Visgi paskutinę kėlinio minutę „Izoton“ krepšininkai surengė kelias kontraatakas ir susigrąžino 7 taškų pranašumą (32:39).

Antrojoje rungtynių pusėje prasidėjo visiškas „Izoton“ dominavimas, komanda nešė viena po kito vainikus į viltį praradusius „Mano būstas“ žaidėjų namus. Perimti kamuoliai, taiklius tritaškiai metimai, greiti išpuoliai ir „Izoton“ susikrovė nepavėjama pranašumą, taip nuspręsdami rungtynių baigtį. Varžybas vainikavo jaunoji, būsima „Izoton“ žvaigždė Ignas Kundrotas, kuris per mažiau nei per 20 sekundžių pelnė 4 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:73.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Izoton) Gytautas Kibelkis 17 t., 18 atk. k., 3 rez.p.,  4 išp. p., 33 n. b.

Kristupas Burneika (Izoton) 12 t., 8 atk. k., 14 n. b.

Arnas Pilipavičius (Mano būstas) 10 t., 11 atk.k., 3 rez.p., 2 išp. p., 18 n. b.