Kaip Dievai ketvirtą kėlinį žaidę "Gobana" krepšininkai suvyniojo "Urbovitos" vyrus 490

Trečiadienį, sausio 30 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė „Urbovita“  ir „Gobana“ komandos. Fantastiškai ketvirtajame kėlinyje rungtyniavusi „Gobana“ iškovojo pergalę rezultatu 84-62 (25-15; 16-17; 12-16; 31-14).

Rungtynės prasidėjo gražiu, greitu bei akiai patraukliu krepšiniu. Kėlinys klostėsi lygiai iki tol kol „Gobana“ prapliupo tritaškiais. Po pirmų 10 rungtynių minučių „Gobana“ pirmavo rezultatu 25-15.

Antrame kėlinyje žaidimas vyko taip pat greitai, komandos tiesiog skriejo per aikštę, tačiau „Gobana“ komandai pranašumo padidinti nesisekė. Įpusėjus rungtynėms pastarieji buvo priekyje rezultatu 41-32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo netaiklių metimų lavina, bet tada „Gobana“ smeigė tris tritaškius paeiliui ir įgijo rekordinį pranašumą. Persvaros ilgai išlaikyti nepavyko, nes „Urbovita“ vedama Mindaugo Naudžiūno ją sėkmingai tirpdė. Po 30 žaidimo minučių „Gobana“ vis dar pirmavo rezultatu 53-48.

Paskutinį kėlinį „Gobana“ pradėjo atakuodami super taikliai iš pirmų 10 metimų iš žaidimo ekipa pataikė devynis, o keturi iš jų buvo tritaškiai. Likus žaisti 7 minutes „Gobana“ įgijo naują rekordinį 22 taškų pranašumą (79-57). „Urbovita“ galutinai žlugo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 84-62.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Vidas Veryga 18t. 13 atk.kam. 23 n.b.

„Gobana“ Remigijus Kasparavičius 16t. 7 atk.kam. 22 n.b.

„Urbovita“ Andrėjus Semionovas 17t. 14 atk.kam. 24 n.b.