Kaip iš natų sužaidę pirmąjį kėlinuką "Gobana" šventė įtikinamą pergalę

Kaip iš natų sužaidę pirmąjį kėlinuką "Gobana" šventė įtikinamą pergalę 500

Vasario 6 d. “Valgyksveikai.lt” taurės rungtynėse susitiko “Gobana” ir “Kretinga” ekipos. “Gobana” lengvai susitvarkė su “Kretinga” rezultatu 93:70 (28:11; 17:22; 25:18; 23:19)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abiejoms komandoms gan rezultatyviai, žaidimas vyko taškas į tašką. Tik įpusėjus ketvirčiui greitomis atakomis atakuoti pradėję „Gobana“ krepšininkai susikrovė 7 taškų pranašumą – 15:8. „Gobana“ nemažino apsukų ir po pasktuinėmis sekundėmis pataikyto taiklaus Edvino Lengvino tritaškio metimo pastarieji buvo priekyje 28:11.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Kretingai“ nepavyko susimesti savų metimų, o „Gobana“ nieko nelaukdama ir toliau didino pranašumą. Likus žaisti 3 min. iki didžiosios pertraukos jau turėjo 18 taškų pranašumą – 43:25. Per likusi laiką „Kretinga“ pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir šiek tiek sumažino savo deficitą  ir po dviejų kėlinių rezultatu 45:33 atsilieka nuo „Gobana“ ekipos.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vėl „gyviau“ atrodė „Gobana“ krepšininkai, kurie varė į neviltį varžovus sumesdami savo metimus aukštu procentu ir greitomis atakomis. Įpusėjus kėlinukui „Gobana“ vėl turėjo 20 taškų persvarą – 61:41. O per likusį laiką „Kretingos“ deficitas pasikeitė tik vienu tašku ir po triejų kėlinių rezultatu 70:51 priekyje „Gobana“.

Ketvirtąjame kėlinuke „Kretinga“ pradėjo griebtis paskutinio šiaudo ir sumažino savo pranašumą iki 8 taškų, tačiau ilgai netrūkus prabilo „Gobana“ snaiperiai Evaldas Lengvinas ir Paulius Žurna, kurie susmeigė 4 tritaškius ir vėl buvo priekyje 18 taškų persvara – 84:66. Ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos – 93:70.

MVP: „Gobana“ Evaldas Lengvinas – 27 t. (6/8 trit.m.), 4 at.k., 4 rez.p., 32 n.b.

„Gobana“ Elvinas Gintvainis – 6 t., 12 rez.p., 18 n.b.

„Kretinga“ Arimantas Mikaločius – 12 t., 11 rez.p., 20 n.b.