Ketvirtojo kėlinuko viduryje surengę spurtą "Gargždų pramogos" išplėšė pergalę

Ketvirtojo kėlinuko viduryje surengę spurtą "Gargždų pramogos" išplėšė pergalę 536

Sekmadienio popietę „Gargždų pramogos“ susikovė su „Hidrostatyba“ komanda „Valgyksveikai.lt“ taurės antrosiose ketvirtfinalio varžybose. Po pirmųjų varžybų serijoje iki 2 pergalių priekyje 1-0 „Gargždų pramogos“. Šiandienos varžybose po atkaklios kovos pergalę iškovojo „Gargždų pramogos“ 71-64 (23-25; 19-17; 10-10; 19-12).

Pirmajame kėlinuke vyko apylygė kova, o „Hidrostatyba“ demonstravo greitą ir protingą krepšinį  o po kėlinuko buvo priekyje 25-23.

Antrajame ketvirtyje „Gargždų pramogos“ komandai pradėjo kristi taiklūs tolimi metimai, o po dviejų iš eilės Ernesto Jonkaus tritaškių išsiveržė į priekį 33-28. Tačiau „Hidrostatyba“ net nežadėjo pasiduoti o kėlinuko pabaigoje po gražaus Jono Dumašiaus perdavimo Paulius Piktuižis smeigė tolimą taiklų metimą su sirena ir išlygino rezultatą 42-42, daugiausia šių dviejų žaidėjų pastangomis „Hidrostatyba“ komanda neleido atitrūkti varžovams.

Po didžiosios pertraukos dominavo gynybinis krepšinis. Likus žaisti apie 4 minutes iki ketvirto kėlinuko pabaigos po Ernesto Jonkaus tritaškio „Gargždų pramogos“ laimėjo atkarpą 7-0 ir išsiveržė į priekį 63-60. Tai privertė „Hidrostatybos“ komandos trenerį prašyti minutės pertraukėlės, tačiau vaizdas aikštelėje nepasikeitė, „Gargždų pramogos“ perėmė kelis kamuolius ir po Tado Poškos taiklaus dvitaškio greitoje atakoje likus žaisti nepilnai minutei išsiveržė į priekį 71-62.