Kietoje dvikovoje "Urbovita" komandos pergalė

Kietoje dvikovoje "Urbovita" komandos pergalė 1211

Sausio 24 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Urbovita“ ir „ColliCare Logistics“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 70:61 (21:8; 13:6; 8:19; 28:28) iškovojo „Urbovita“.

Rungtynių pradžią daug geriau sužaidė „Urbovitos“ komanda. Jie puikiai dalinosi kamuoliu ir komadiniu žaidimu jau pirmajame kėlinuke pirmavo dviženkliu pranašumu, „Urbovita“ laimėjo kėlinuką rezultatu 21:8.

Antrajame kėlinuke „Urbovita“ ir toliau nemažino tempo, o „ColliCare Logistics“ ekipai ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, po dviejų kėlinukų buvo sumetę vos 14. Taikliu metimu iš toli antrąjį ketvirtį uždarė Mindaugas Naudžiūnas (Urbovita) ir „žalieji“ į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 34:14.

Trečiajame kėlinuke penkias minutes „Urbovita“ laikėsi be taškų, o tuo tarpu „ColliCare Logistics“ komanda pamažu mažino savo atsilikimą ir jiems pavyko priartėti vienženkliu skirtumu, tačiau po trijų kėlinių vis dar atsilikinėjo rezultatu 33:42.

Ketvirtajame kėlinuke „Urbovita“ susiėmė ir vėl pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir taip laikėsi 7 kėlinio minutes, kai „ColliCare Logistics“ komandos narys Evaldas Brasas pataikė du tirtaškius iš eilės ir grąžino vilties ir intrigos į rungtynes. Visgi priekyje ir toliau išsilaikė „Urbovita“ ir iškovojo pergalę rezultatu 70:61.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP Deividas Petravičius (Urbovita) 18 t.,10 atk. k., 4 išp. p., 24 n. b.

Linas Markaitis (Urbovita) 13 t., 2 atk. k., 5 rez. p., 17 n. b.

Evaldas Brasas (ColliCare Logistics) 21 t., 14 atk. k., 2 rez. p., 36 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti