Kietoje ir įtemptoje dvikovoje Gytauto Kibelkio traukiami "Izoton" iškovojo pergalę 1387

Sausio 10 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Izoton“ ir ”Kretinga“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:67 (13:8; 20:20; 18:14; 21:25) iškovojo “Izoton.

Pirmasis kėlinukas buvo nerezultatyvus. “Kretinga” savo pirmuosius taškus pelnė tik po penkių minučių žaidimo ir viso per kėlinį nesugebėjo perlaužti net dviženklės taškų ribos (8). Tuo tarpu “Izoton” ekipai sekėsi kiek geriau, kurie antrajame ketvirtyje sugebėjo nuo varžovų pabėgti dviženkliu pranašumu. “Kretinga” neblogai sužaidė antrojo kėlinio pabaigą, o po taiklaus Edgaro Vigelio dvitaškio su antrojo kėlinio sirena atsilikinėjo tik penkiais taškais rezultatu 28:33.

Antrojoje rungtynių pusėje aikštelėje ir toliau nestigo fizinės kovos. Krepšinis buvo daugiau orientuotas į gynybą nei puolimą, tačiau rungtynių vadeles savo rankose ir toliau tvirtai laikė “Izoton ekipa. Rungtynėms artėjant į pabaigą “Kretinga” pradėjo kurti intrigą. Likus 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos jie atislikinėjo trim taškais ir turėjo kamuolį savo rankose. Sėkmingos atakos sukurti nepavyko, o po pražangų taktikos Evaldas Brasas realizavo abu baudos metimus, kurie įtvirtino “Izoton” komandos pergalę rezultatu 72:67.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis (Izoton) 19 t., 16 atk. k., 3 rez. p., 4 blk., 34 n. b.

Evaldas Brasas (Izoton) 10 t., 11 atk. k., 1 rez. p., 20 n. b.

Eimantas Kupšys (Kretinga) 18 t., 19 atk. k., 5 išp. p., 27 n. b.