Klasikinis penki prieš penkis be keitimų: lengva "Vitės bendruomenė" pergalė

Klasikinis penki prieš penkis be keitimų: lengva "Vitės bendruomenė" pergalė 1168

Lapkričio 23 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Vitės bendruomenė“ ir „Reborda – Girulių bendruomenė“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 59:86 (15:21; 18:20; 13:18; 13:27) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Į rungtynes abi komandos susirinko vos po penkis. „Reborda – Girulių bendruomenė“ po pirmųjų septynių minučių viso labo buvo surinkusi 2 taškelius, o „vitiečiai“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir laimėjo kėlinuką rezultatu 21:15.

Antrajame kėlinuke komandos ir toliau žaidė laisvą žaidimą, kadangi neturėjo keitimų, baudų buvo sušvilpta vos dvi. „Reborda – Girulių bendruomenė“ antrajame kėlinyje iš toli atakavo 50 % taiklumu, tačiau vis dar atsilikinėjo po dviejų kėlinių 33:41.

Antrojoje rungtynių pusėje niekas nepasikeitė. “Vitės bendruomenė” tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo gana lengvą pergalę rezultatu 86:59.

Rungtynių žaidėjai: MVP Nojus Pabrieža (Vitės bendruomenė) 37 t., 4 atk. k., 3 rez. p., 5 išp. p., 2 per. k., 40 n. b.

Martynas Airošius (Vitės bendruomenė) 10 t., 5 atk. k., 5 rez. p., 16 n. b.

Gediminas Anuškevičius (Reborda – Girulių bendruomenė) 16 t., 8 atk. k., 1 išp. p.,  15 n. b.