Kova dėl patekimo į "Bendruomenių" mažosios taurės finalą iki pat paskutiniųjų rungtynių sekundžių ir sunki "Adrijus - Mano būstas" komandos pergalė 1243

Kovo 1 dieną  „Bendruomenių“ mažosios taurės pusfinalio rungtynėse susitiko Reborda – Girulių bendruomenė“ ir „Adrijus – Mano būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:68 (18:23; 18:14; 16:21; 21:10) iškovojo „Adrijus – Mano Būstas“.

Rungtynes spurtu 10:0 pradėjo „Adrijus – Mano būstas“. „Reborda – Girulių bendruomenė“ atrodė tarsi be energijos ir keturias minutes negalėjo pelnyti nei vieno taško. Tačiau tada pasipylė tritaškiai ir „rebordininkai“ pradėjo jau savo spurtą. Po sėkmingos 19:3 taškų atkarpos, „Reborda – Girulių bendruomenė“ persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėjo kėlinuką rezultatu 23:18.

Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko arši kova dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Komandos, žinodamos rungtynių baigties vertę, rodė savo kovinę dvasią, o tas puikiai atsispindėjo ir skaičiais švieslentėje po dviejų kėlinių rezultatu 37:36 į didžiąją pertrauką pirmaudami išėjo „Reborda – Girulių bendruomenė“.

Antrojoje rungtynių pusėje ir toliau išsilaikė kietas krpešinis ir kova taškas į tašką. Likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos 4 taškais ir toliau priekyje laikėsi ‚,Reborda – Girulių bendruomenė“ ir taip laikėsi iki pat kėlinuko pabaigos.

Ketvirtajame kėlinuke nei viena komanda neatleido vadžių ir apylygis rezultatas laikėsi iki pat rungtynių kulminacijos. Likus maždaug pusantros minutės iki rungtynių pabaigos į priekį taikliu tritaškiu savo ekipą vienu taškeliu išvedė Algirdas Kniukšta (Adrijus – Mano būstas), kas kaip parodė tolimesni įvykiai ir buvo tas kertinis taškas rungtynėse, kai „Reborda – Girulių bendruomenė“ jau nebegalėjo iškovoti pergalės. Galutinį tašką rungtynėse taikliu dvitaškiu maždaug nuo baudų metimo linijos padėjo Alanas Urbonas (Adrijus - Mano būstas), kas įtvirtino jo ekipos pergalę 73:68 ir kelialapį į ‚Bendruomenių“ mažosios taurės finalą.

Rungtynių žaidėjai: MVP Paulius Šylius (Adrijus – Mano būstas) 15 t., 11 atk. k., 1 rez. p., 20 n. b.

Laurynas Vadopalas (Adrijus – Mano būstas) 12 t., 4 atk. k., 1 rez. p., 2 per. k., 16 n. b.

Vilius Vaičius (Reborda – Girulių bendruomenė) 16 t., 14 atk. k., 5 išp. p., 21 n. b.