"Kretinga" ir vėl apgynė savo tvirtovę

"Kretinga" ir vėl apgynė savo tvirtovę 364

Spalio 10 dieną „Valgyksveikai.lt“ taurėje susitiko „Kretinga“ ir „Gargždų pramogos“ komandos. Permainingose rungtynėse "Kretinga" iškovojo 3 pergalę rezultatu 94:89 (22:16; 28:29; 15:25; 29:19).

Pirmasis kėlinukas klostėsi apylygiai nors visą kėlinį persvarą laikė „Kretinga“, kuri ir pirmavo po dešimties minučių 22:16.

Antrajame kėlinyje „Gargždų pramogos“ surengė spurtą ir įgijo 3 taškų persvarą, tačiau vėliau sąlygas diktavo „Kretinga“, kuri susigražino persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo 50:45.

Po ilgosios pertraukos „Gargždų pramogos“ dar kartą surengė spurtą ir įgijo vėl 3 taškų persvarą ko pasekoje „Kretinga“ griebėsi minutės pertraukėlės. Po jos pavyko stabilizuoti žaidimą, tačiau prieš lemiamą ketvirtį deficitas buvo 65:70.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, tačiau „Kretinga“ didžiąją laiko daly laikė šiokią tokią persvarą. Likus žaisti 1 minutę Ernestas Jonkus baudos metimais sumažino atsilikimą iki dviejų, tačiau Gedimino Drungio reidas po krepšiu virto dviem taškais su pražanga ir 5 taškų persvara. Andrius Dagelis sumažino atsilikimą iki 3, tačiau "Gargždų Pramogos" nesusgribo padaryti greitos pražangos ir nusileido varžovams 89:94.

MVP: Vyatutas Šližius "Kretinga" 23 tšk., 10 atk. kam., 20 nb.

Edgaras Vigelis "Kretinga" 19 tšk., 19 nb.

Ernestas Jonkus "Gargždų pramogos" 20 tšk., 22 nb.

Andrius Mockus "Gargždų pramogos" 11 tšk., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld., 20 nb.