"Kretinga" išgyveno vieno metimo rungtynėse

"Kretinga" išgyveno vieno metimo rungtynėse 497

Vasario 3 dieną „Valgyksveikai.lt“ taurėje susitiko „Kretinga“ ir „Gargždų pramogos“ komandos. Įspūdingose rungtynėse pergalę šventė "Kretinga" rezultatu 92:91 (21:24; 28:16; 20:31; 23:20).

Rungtynes energingiau pradėjo „Gargždų pramogos“, Laimono Remeikio ir Ernesto Jonkaus tandemo kontraatakos privertė Arimantą Mikaločių prašyti minutės pertraukėlės (20:10). Po minutės pertraukėlės aikštėje pasirodė Gediminas Drungys ir padėjo „Kretingai“ inicijuoti spurtą. Po pirmo kėlinio 24:21 priekyje gargždiškiai.

Antrame kėlinyje „Kretinga“ ir toliau tęsė sėkmingą pasirodymą prie kurio daugiausia prisidėjo Arimantas Mikaločius pelnęs 8 taškus iš eilės taip persverdamas rungtynių rezultatą (34:32) ir priversdamas prašyti varžovus minutės pertraukėlės. Minutės pertraukėle ko gero geriau pasinaudojo kretingiškiai, kurie kėlinį užbaigė jau pirmaudami 49:40.

Po ilgosios pertraukos „Gargždų pramogos“ tritaškiais metimais greitai patirpdė persvarą, o kėlinio eiga klostėsi lygiai iki pat kėlinuko pabaigos kuomet Ernestas Jonkus dviem baudos metimais išvedė savo komandą į priekį 71:69.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, kėlinio viduryje „Kretinga“ po tolimo Arnoldo Gudžiūno tritaškio įsiveržė į priekį (82:78). Po minutės pertraukėlės „Gargždų pramogos“ grįžo į rungtynes, o likus žaisti 2 minutes Arimantas Mikaločius smeigė fantastinį tolimą metimą (90:84)  taip priversdamas dar kartą prašyti varžovus minutės pertraukėlės. Po jos Ernesto Jonkaus ir Laimono Remeikio baudų metimai sušvelnino atsilikimą iki 2 taškų. Vėliau Arimantas Mikaločius pataikė sudėtingą dvitaškį metimą (92:88), o Ernestas Jonkus pataikė greitą tolimą metimą (91:92) likus žaisti 5 sekundes, dar Gargždams pavyko perimti kamuolį, tačiau paskutinę sekundę mestas metimas skriejo pro šalį. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:91.

MVP: Arimantas Mikaločius "Kretinga" 19 tšk., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld., 27 nb.

Ernestas Jonkus "Gargždų pramogos" 23 tšk., 11 rez. perd., 9 atk. kam., 29 nb.

Laimonas Remeikis "Gargždų pramogos" 19 tšk., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 28 nb.

Eimantas Kupšys "Kretinga" 17 tšk., 10 atk. kam., 24 nb.