"Kretingos" greitų atakų banga nubloškė "Hidrostatyba" ekipą

"Kretingos" greitų atakų banga nubloškė "Hidrostatyba" ekipą 432

Lapkričio 28 d. vakarą „Valgyksveikai.lt“ taurės rungtynėse susitiko „Hidrostatyba“ ir „Kretinga“ ekipos. „Kretingos“ greito puolimo banga nubloškė „Hidrostatyba“ ekipą rezultatu 85:61 (14:26; 15:23; 14:19; 18:17)

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Kretingos“ ekipa naudodamasi varžovų pramestais metimais bėgo į greitas atakas ir įpusėjus kėlinukui turėjo 10 taškų pranašumą – 17:7. Po paprašytos „Hidrostatybos“ minutinės pertraukėlės aikštelėje vaizdas nesikeitė ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 26:14 priekyje „Kretinga“.

Antrąjame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Kretinga“ ir toliau tęsė savo įspūdingą greitų atakų seriją, „Hidrostatyba“ ir vėl nerado savo žaidimo, pataikydama labai žemu pataikymo procentu. O po dviejų kėlinių į ilgąją pertrauką komandos išeina rezultatu 49:29 priekyje – „Kretinga“.

Po ilgosios pertraukos „Hidrostatyba“ pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir pradėjo sumesti metimus, tačiau „Kretinga“ taip pat atsakydama taikliais metimais neleido varžovams sumažinti deficito ir baigiantis trečiąjam kėliniui buvo priekyje 64:41.

Ketvirtąjame kėlinuke „Kretinga“ ekipai beliko tik sutvarkyti formalumus. Pastarieji šventė užtikrintą pergalę rezultatu 85:61.

MVP – „Kretinga“ Eimantas Kupšys – 6 t., 13 at.k., 6 rez.p., 18 n.b.

„Kretinga“ Edgaras Vigelis – 24 t., 4 at.k., 16 n.b.