"Kretingos SM" apgynė namų tvirtovę

"Kretingos SM" apgynė namų tvirtovę 1388

Sausio 11  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko „Kretingos SM“ ir „VKKM – Saulės kaina“  komandos. Pergalę rezultatu 75-64 (25:24; 15:14; 22:8; 13:18) iškovojo „Kretingos SM“ komanda.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo apylygiai ir sužaidus 5 minutes švieslentėje degė skaičiai: 11 – 11, tačiau po to per minutę Eisvydas Petkus pelnė 5 taškus iš eilės ir išvedė „Kretingos SM“ komandą į priekį 18-11, bet kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „VKKM – Saulės kaina“ ir po Roberto Juškevičiaus taiklaus tritaškio metimo sumažino savo komandos atsilikimą iki minimalaus 1 taško (24-25).

Antrajame kėlinuke kartojosi panašus scenarijus, vėl „Kretingos SM“ išsiveržė į priekį 37-30, tačiau kėlinuko pabaiga vėl priklausė „VKKM – Saulės kaina“ ir po Martyno Gilio dvitaškio atsilikimas sumažėjo iki 2 taškų (38-40).

Po didžiosios pertraukos „Kretingos SM“ įjungė aukštesnę pavarą, Tautvydo Rudžio ir Deivido Kazlausko vedami susikrovė rekordinę 16 taškų persvarą (62-46).

Ketvirtajame kėlinuke „VKKM – Saulės kaina“ kovojo iki galo, laimėjo kėlinuką 5 taškais (18-13), tačiau pritrūko laiko ir jėgų o „Kretingos SM“ iškovojo sunkią pergalę 75-64.

Rungtynių žaidėjai: MVP Tautvydas Rudys (Kretingos SM) 22 tšk., 7 atk. k., 4 rez. p., 25 n. b.

Eisvydas Petkus (Kretingos SM) 18 tšk., 7 atk. k., 4 per. k., 17 n. b.

Armandas Korsakas (VKKM – Saulės kaina) 12 tšk., 5 rez. p., 4 per. k., 18 n. b.