"Lavango Group" ketvirtajame kėlinyje perlaužė rungtynes

"Lavango Group" ketvirtajame kėlinyje perlaužė rungtynes 419

Lapkričio 26 vakarą "Valgyksveikai.lt" taurėje susitiko "Lavango Group" ir Salantų "Vėjas" komandos. Tris kėlinius atsilikinėję "Lavango Group" komanda atsitiesė ir iškovojo pergalę rezultatu 81:77 (17:18; 15:22; 16:14; 33:23).

Rungtynių pradžia klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo susikrauti didesnės persvaros, tiesa didžiąją laiko daly pirmavo Salantų komanda, tačiau pranašumas nebuvo žymus ir po pirmo ketvirčio rezultatas buvo 18:17.

Antrajame kėlinyje vedami Alvydo Grikpėdžio "Vėjas" sugebėjo surengti spurtą ir nuo to laiko skirtumas tarp komandų ėmė augti, po dviejų kėlinių rezultatas buvo 40:32, o trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė dviženklis pranašumas. Tiesa, po minutės pertraukėlės "Lavango Group" kėliny užbaigę kiek geriau sumažino atsilikimą (48:54) ir tai buvo pradžia į lemiamą šturmą ketvirtajam kėlinyje.

Ketvirtajame kėlinyje vyravo įtampa. Komandos viena kitai nenusileido, žaidė ganėtinai grubų ties pražangos riba krepšinį. Pražangų buvo daug, kalbų taip pat netrūko. Mato Vaitkaus indiviualaus meistriškumo dėka "Lavango Group" smogė lemiamą šturmą rungtynių pabaigoje ir pribloškė varžovus 81:77.