"Lavango Group" pagerino visų laikų lygos rekordą priklausiusį "Gobanai" ir rungtynėse "NBA ritmu" iškovojo įtikinamą pergalę 1053

Sausio 7 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Lavango Group" ir "Girandra" komandos. "Lavango Group" dar prieš rungtynes buvo nusiteikę pagerinti visų laikų rezultatyvumo rekordą, nes varžovų susirinko vos 6-iese. Tą padaryti pavyko: rungtynes "žalieji" laimėjo 128:108 (30:26; 30:31; 27:24; 41:27).

Apie rungtynes, sunku kažką komentuoti, nes komandos turėjo skirtingus interesus ir varžybos labiau priminė pasibėgiojimą ar lengvą treniruotę. "Lavango Group" nepersistengė gynyboje, o jų pagrindinis tikslas buvo - rezultatyvumo rekordas. Ketvirtajame kėlinyje pamatę "žalieji", kad tai tikrai įmanoma pradėjo aktyviau dengtis ir dar greičiau skuosti į puolimą. Bingo! Paskutinę minutę rekordas krito, o rungtynės buvo laimėtos 128:108.

Ankstesnis rekordas priklausė "Gobanai"- 124 taškai.

"Lavango Group" taip pat pagerino šio sezono dvitaškių taiklumo rekordą per vienerias rungtynes 74,6% (44/59).

MVP: Vytautas Šarakauskas "Lavango Group" 23 tšk., 16 atk. kam., 7 rez. perd., 4 blk., 3 per. kam., 9/11 dvit., 49 nb.

Mindaugas Dambrauskas "Girandra" 34 tšk., 4 per. kam., 8 išpr. praž., 13/17 dvit., 35 nb.

Tadas Maželis "Lavango Group" 23 tšk., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 8/10 dvit., 29 nb.

Tomas Dabrovolskis "Girandra" 13 tšk., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 20 nb.