Lengva "Adrijus - Mano būstas" ekipos pergalė

Lengva "Adrijus - Mano būstas" ekipos pergalė 1238

Vasario 22 dieną  „Bendruomenių“ mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse susitiko Redo - WestTransit“ ir „Adrijus – Mano būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:54 (23:14; 27:12; 16:16; 12:12) iškovojo „Adrijus – Mano būstas“.

Rungtynių likimas iš esmės jau buvo nuspręstas po pirmųjų dviejų kėlinių. „Adrijus – Mano būstas“ komanda lengvu krepšiniu, sparčiai veržėsi į priekį ir jau į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 24 taškų pranašumą.

Antrojoje rungtynių pusėje liko tik formalumai. „Adrijus – Mano būstas“ išlaikė pranašumą ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 78:54.

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Steponaitis (Adrijus – Mano būstas) 4 t., 16 atk. k., 7 rez. p., 24 n. b.

Valentinas Rumiancevas (Adrijus - Mano būstas) 14 t., 8 atk. k., 6 rez. p., 4 per. k., 20 n. b.

Julius Ambraziūnas (ColliCare Logistics) 10 t., 6 atk. k., 2 išp. p., 15 n. b.