Lentelės vidurio kaimynų akistatoje netikėta išankstinė dovanėlė "Autoegidai"

Lentelės vidurio kaimynų akistatoje netikėta išankstinė dovanėlė "Autoegidai" 1045

Gruodžio 12 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Daikra- Reborda" ir "Autoegida" komandos. Lentelės vidurio kaimynų dvikovoje stipresni buvo "rebordininkai" įveikę varžovus rezultatu 78:71 (19:22; 28:17; 16:11; 15:21).

Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo įgyti apčiuopiamo pranašumo (19:22).

Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti "Daikra- Reborda" trenerio griežta ranka. "mėlynieji" sukūrė šou antrajame kėlinyje ir įsikando varžovams į smakrą įgydami net dviženklę persvarą, patys įmetę net 28 taškus (vienas geresnių pasirodymų sezone).

Po ilgosios pertraukos Valentino Rumiancevo kareiviai net nežadėjo sustoti ir toliau galandė kirvius. "Autoegida" komanda tik ketvirtajame kėlinyje darė viską, kad išvengtų varžovo išankstinės išpakuotos šventinės dovanėlės, tačiau nusileido varžovams 71:78.

MVP: Mark Ostrovskij "Daikra- Reborda" 17 tšk., 8 atk. kam., 19 nb.

Evaldas Brasas "Autoegida" 14 tšk., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 21 nb.

Gytautas Kibelkis "Autoegida" 15 tšk., 9 atk. kam., 4 blk., 18 nb.