Ligų užklupti jaunieji "VKKM" nerado vaistų prieš "Gobaną"

Ligų užklupti jaunieji "VKKM" nerado vaistų prieš "Gobaną" 184

Vasario 1 dieną "Simuvos" taurėje susitiko "Gobana" ir "VKKM" komandos. Nepilnos sudėties "VKKM" nepajėgė pasipriešinti "Gobanai" ir nusileido rezultatu 58:86 (10:18; 11:23; 10:22; 27:23).

Jaunieji "VKKM" krepšininkai rungtynes pradėjo geriau 6:2, tačiau "Gobana" atsakė spurtu 11:0 ir po pirmojo ketvirčio turėjo 8 taškų persvarą (18:10).

Antrajame kėlinyje "Gobana" toliau tęsė savo spurtą ir jau įgijo 20 taškų persvarą (32:12). Iškankinti ligų jaunieji "VKKM" krepšininkai nepajėgė daugiau pasipriešinti, o laiką dalinosi mažiau žaidę žaidėjai. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 41:21.

Po ilgosios pertraukos liko tik formalumai ir "Gobana" be vargo įveikė nukraujavusį jaunimą rezultatu 86:58.

MVP: Andrius Žymantas "Gobana" 8 tšk., 14 rez.p erd., 24 nb. (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Mindaugas Norvaišas "Gobana" 22 tšk., 5 per. kam., 23 nb.