Lyg feniksas iš pelenų pakilusi "Hidrostatyba" nugalėjo "Gobaną"

Lyg feniksas iš pelenų pakilusi "Hidrostatyba" nugalėjo "Gobaną" 353

Trečiadienį, spalio 3 dieną „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė „Hidrostatyba“ ir „Gobana“. Pergalę rezultatu  76-58 (16-21; 14-10; 28-19; 18-8) iškovojo  „Hidrostatyba“.

Pirmame kėlinyje vyko dinamiškas, greitas ir akiai patrauklus žaidimas. Ekipos kovojo taškas į tašką, o po pirmo kėlinio rezultatu 21-16 pirmavo „Gobana“.

Antrajame kėlinyje „Hidrostatyba“ nebeatlaikė tempo ir kėlinio pradžią pralaimėjo 10-2. Kėlinio pabaigoje Nojaus Mineiko vedama „Hidrostatyba“ pasivijo varžovus. Įpusėjus rungtynėms rezultatas 31-30 „Gobana“ priekyje.

Trečią kėlinį „Hidrostatyba“ pradėjo lyg ant sparnų, Nojus Mineikis ir Paulius Piktuižis vedė ekipa į priekį, o pastaroji po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 58-50.

Ketvirtajame kėlinyje „Hidrostatyba“ nestabdė, o visos „Gobana“ pastangos nedavė daug „vaisių“. Rungtynės baigėsi „Hidrostatyba“ komandos pergale rezultatu 76-58.

Rungtynių žaidėjai: „Hidrostatyba“ Lukas Kreišmontas 25t. 9 atk.kam. 34 n.b.

„Hidrostatyba“ Paulius Piktuižis 11t. 7 atk.kam. 14 n.b.

„Gobana“ Vidas Veryga 10t. 10 atk.kam. 16 n.b.