Lyg iš natų rungtyniavę "Izoton" komandos krepšininkai iškovojo pergalę

Lyg iš natų rungtyniavę "Izoton" komandos krepšininkai iškovojo pergalę 1241

Vasario 28 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Izoton“ ir „Vitės bendruomenė“ komandos. Į rungtynes „Vitės bendruomenės“ komandos krepšininkai atvyko tik septyniese ir turėjo tik vieną gynėją, tad tai lėmė, kad trūko greičio ir rungtynes laimėjo „Izoton“ rezultatu 95-87 (24-19; 20-17; 35-25; 16-26).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Izoton“ komandos krepšininkai, kurie po pirmų dviejų minučių išsiveržė į priekį 8-2. Po puikaus Gytauto Kibelkio perdavimo likus apie pusantros minutės iki pirmojo kėlinuko pabaigos Lukas Patašius pelnė du taškus greitoje atakoje ir „Izoton“ komandos persvarą padidino iki 10 taškų (24-14).

Antrajame kėlinuke „Vitės bendruomenė“ daugiausiai Jordano Daukšo ir Lauryno Stonkaus pastangomis sumažino savo atsilikimą iki vos 4 taškų, tačiau paskutinę kėlinuko minutę protingiau sužaidė „Izoton“ ir ilsėtis į didžiąją pertrauką įšėjo pirmaudami 44-36.

Po didžiosios pertraukos „Izoton“ ėmėsi iniciatyvos ir sužaidus beveik tris minutes po Luko Patašiaus tritaškio 14 taškų persvara (55-41). Per likusį laiką „Izoton“ buvo padidinę savo pranašumą, tačiau „Vitės bendruomenė“ kilo į lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą, tačiau pergalę šventė „Izoton“ 95-87.

 

Rungtynių žaidėjai:

MVP Gytis Ramonas (Izoton) 25 tšk., 3 atk.k., 25 n. b.

Gytautas Kibelkis (Izoton) 9 tšk., 9 atk. k., 21 n. b.

Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 29 tšk., 10 atk.k., 9 rez.p., 36 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti