Lygos naujokų krikštas pažymėtas įspūdinga pergale

Lygos naujokų krikštas pažymėtas įspūdinga pergale 1123

Spalio 4 dieną antrosiose vakaro ir Klaipėdos miesto "Bendruomenių" taurės itin į gilų vakarą nusitęsusiose rungtynėse susitiko lygos naujokai "Izoton" ir lygos legendinė "Adrijus - Mano būstas" komandos. Lygos krikštas naujokams pažymėtas itin sėkmingai. Visų rungtynių eigoje padėtį kontroliavę "Izoton" iškovojo įtikinamą pergalę 97:77 (21:18; 23:18; 23:22; 30:19).

Rungtynes "Izoton" pradėjo labai laisvai ir greitais tritaškiais metimais varžovus baudė komandos naujokas Denas Andriuškevičius. Po minutės pertraukėlės varžovai atsitiesė ir kėlinuką pralaimėjo tik trimis taškais 18:21.

Antrajame kėlinyje "Izoton" priekinės linijos dėka didinosi savo persvarą, į rungtynes sėkmingai įsitraukė kitas komandos naujokas Martynas Rimkus, kuris aktyvus ir naudingusas buvo abiejose aikštės pusėse. Po dviejų kėlinių Aivaro Preikšaičio vadovaujama komanda pirmavo 44:36.

Antroje rungtynių pusėje "Izoton" ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose pirmaudami visas rungtynes 5-9 taškų skirtumu bei laimėdami visus keturis žaistus kėlinius. Ketvirtajame kėlinyje "Adrijus - Mano būstas" neatlaikė įtampos ir palūžo, rungtynes "Izoton" laimėjo gana įtikinamai 97:77.