„Mano būstas” iškovojo lengvą pergalę

„Mano būstas” iškovojo lengvą pergalę 1324

Lapkričio 1d. „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Mano būstas“ ir „Mosėdis“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 102:67 (20:16; 28:17; 30:12; 24:22) iškovojo „Mano būstas“.

Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais ir kova vyko taškas į tašką, todėl nei vienai komandai nepavyko susikurti didesnės persvaros, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 20:16 „Mano būstas” komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „Mano būstas” komanda praliupo taikliais tritaškiais metimais, ko pasekoje įgyjo 15 taškų persvarą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 48:33.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Mano būstas” komanda ir toliau didino savo pranašumą taikliais tolimais metimais. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:67.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Mano būstas) Arnas Pilipavičius 19 t., 9 atk. k., 4 rez. p., 2 per.k., 28 n. b.

Lukas Polekauskas (Mano būstas) 24 t., 13 atk. k., 2 rez. p., 3 išp. p., 27 n. b.

Lukas Barkauskis (Mosėdis) 12 t., 3 atk. k., 4 rez. p., 5 išp. p., 15 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.