"Mano būstas" ketvirtfinalio kovas pradėjo užtikrinta pergale

"Mano būstas" ketvirtfinalio kovas pradėjo užtikrinta pergale 1423

Vasario 15  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko „Mano būstas“ ir „Kretingos SM“  komandos. Pergalę rezultatu 88 - 65 (21:16; 20:22; 23:12; 24:15) iškovojo „Mano būstas“ komanda ir serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo jaunieji „Kretingos SM“ komandos krepšininkai, kurie po Eimanto Mickaus dvitaškio išsiveržė į priekį 6-3. Antroje kėlinuko pusėje „Mano būstas“ komanda išsiveržė į priekį 21-14, tačiau kėlinuko pabaigoje po Deivydo Kazlausko taiklaus dvitaškio jaunimas atsilikimą sumažino iki 5 taškų.

Antrajame kėlinuke likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes, jaunimas 3 minučių atkarpą laimėjo 15-3 ir išsivežė į priekį 35-26, tačiau „Mano būstas“ komandos treneris Valentinas Rumiancevas paprašė minutės pertraukėlės ir po jos vaizdas aikštelėje stabilizavosi, o kėlinuko pabaigoje susigrąžino minimalią 3 taškų persvarą (41-38).

Po didžiosios pertraukos „Mano būstas“ komandos krepšininkai į aikštę žengė susikaupę ir suaktyvinę gynybą susikrovė 14 taškų pranašumą (64-50), tad paskutiniame kėlinuke liko tik formalumas ir iškovota užtikrinta pergalė.

Rungtynių žaidėjai: MVP Arnas Pilipavičius (Mano būstas) 13 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p., 24 n. b.

Matas Staponas (Mano būstas) 24 tšk., 5 atk. k., 3 per. k.,  20 n. b.

Deivydas Kazlauskas (Kretingos SM) 19 tšk., 5 per. k., 19 n. b.