"Mano būstas" komanda grįžo į pergalių kelią

"Mano būstas" komanda grįžo į pergalių kelią 1374

Gruodžio 16  dienos vidurdienį  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko  „Kretingos SM“ ir „Mano būstas“ komandos. Gynybinėse rungtynėse pergalę rezultatu 77-67 (9:8; 29:21; 16:21; 23:17) iškovojo į pergalių kelią grįžusi „Mano būstas“ komanda.

Rungtynės prasidėjo kieta kova gynyboje ir netaikliais metimais, bei Alano Urbovo 3 pražangomis, taip „Mano būstas“ komanda buvo priversta keisti žaidimo planą, nes neteko vienintelio turimo aukštaūgio.

Antrajame kėlinuke buvo žaidžiamas „bėk ir mesk“ žaidimas, kuriame geriau sekėsi „Mano būstas“ komandai, tačiau jaunieji „Kretingos SM“ komandos krepšininkai vis sumažindavo atsilikimą.

Po didžiosios pertraukos jaunimas taikliau atakavo krepšį ir sukūrė intrigą rungtynėse, tačiau paskutiniajame kėlinuke „Mano būstas“ komandos krepšininkai žaidė tiksliau, ir iškovojo sunkią pergalę 77-67.

Rungtynių žaidėjai: MVP Arnas Pilipavičius (Mano būstas) 20 tšk., 14 atk. k., 28 n. b.

Matas Staponas (Mano būstas) 17 tšk., 9 atk. k., 27 n. b.

Tautvydas Rudys (Kretingos SM) 13 tšk., 11 atk. k., 6 rez.p. 26 n. b.