"Mano būstas" tiesiausiu keliu pateko į pusfinalį

"Mano būstas" tiesiausiu keliu pateko į pusfinalį 1425

Vasario 18  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko „Mano būstas“ ir „Kretingos SM“  komandos. Pergalę rezultatu 98 - 65 (20:18; 23:12; 23:15; 32:20) iškovojo „Mano būstas“ komanda ir pateko į pusfinalį.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo „Mano būstas“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus 6 minutes pirmavo 20-11, tačiau jaunimas likusią atkarpą laimėjo 7-0 ir sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų.

Antrajame kėlinuke „Mano būstas“ laimėjo 2 minučių atkarpą 8-0 ir išsiveržė į priekį 28-18, tačiau  jaunimui niekaip nepavyko stabilizuoti žaidimo ir likus žaisti apie 3 minutes po Luko Polekausko taiklaus dvitaškio pranašumas pakilo iki 17 taškų (41-24).

Po didžiosios pertraukos „Mano būstas“ komandos krepšininkai toliau didino savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę bei tiesiausiu keliu pateko į pusfinalį.

Rungtynių žaidėjai: MVP Lukas Polekauskas (Mano būstas) 22 tšk., 15 atk. k., 34 n. b.

Arnas Pilipavičius (Mano būstas) 20 tšk., 11 atk. k., 33 n. b.

Dovydas Jedenkus (Kretingos SM) 19 tšk., 4 atk. k., 15 n. b.