Mažojo finalo pakartojime "Ovirama" komandos pergalė

Mažojo finalo pakartojime "Ovirama" komandos pergalė 1124

Spalio 5 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko praėjusio sezono mažojo finalo priešininkai „Urbovita“ ir „Ovirama“. Žiūrovams itin patraukliose rungtynėse pergalę rezultatu 78:67 (22:17; 16:22; 18:15; 22:13) iškovojo „Ovirama“.

Rungtynes geriau pradėjo „Ovirama“, kurią į priekį tempė Edgaras Vigelis pataikes 3 tolimus metimus iš 4.

Po didžiosios pertraukos „Ovirama“ pataikė tris tritaškius iš eilės ir po Aido Viršilo dvitaškio išsiveržė į priekį 54 – 44, tačiau antroje kėlinuko pusėje jau geriau atrodė „Urbovita“ komandos krepšininkai ir grąžino intrigą į rungtynes.

Paskutiniame ketvirtyje puikiai rungtyniaves Mantas Tomaševičius sužaidė puikią atkarpą ir padėjo savo komandai susikrauti lemiamą pranašumą, ko pasekoje iškovojo sunkią pergalę 78-67.

MVP Mantas Tomaševičius (Ovirama) 25 tšk., 11 at.k., 9/9 b.m., 39 n. b.

Aidas Viršilas (Ovirama) 18 tšk., 6 atk. k., 16 n. b.