Nervų nelaikiusi "Lavango Group" buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą

Nervų nelaikiusi "Lavango Group" buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą 1063

Vasario 3 dieną Prolain“ taurės varžybose susitiko Lavango Group“ ir Urbovita“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 71:91 (11:29; 24:16; 17:24; 19:22) iškovojo „Urbovita“.

Rungtynes spurtu 12:1 sėkmingai pradėjo „Urbovitos“ komanda, o „Lavango Group“ buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės pasitarimui. Tačiau „Urbovita“ neleido varžovams priartėti ir savo atotrūkį tik padidino, laimėdama pirmąjį kėlinuką rezultatu 29:11.

Antrajame kėlinyje šiek tiek aukštesnę pavarą įjungė „Lavango Group“ komanda. Jiems pavyko aptirpinti pirmajame kėlinyje įgautą atsilikimą ir po dviejų kėlinukų atsilikinėjo jau tik 10 taškų, rezultatu 35:45.

Trečiajame kėlinyje „Lavango Group“ bandė varžovus privyti, sumažindami atsilikimą iki vienženklio, tačiau „Urbovita“ žaidė tikslingiau ir komandiškiau, tad pabėgo kėlinio pabaigoje dar labiau į priekį ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 69:52.

Ketvirtajame kėlinuke prasidėjo techninių pražangų maratonas „Lavango Group“ komandoje. Per kėlinį komanda bendrai surinko tris technines pražangas ir palūžusi nebegalėjo atsitiesti bei turėjo pripažinti „Urbovitos“pranašumą rezultatu 91:71.

Rungtynių žaidėjai: MVP Deividas Petravičius (Urbovita) 38 t.,17 atk. k., 3 rez. p., 4 išp. p., 46 n. b.

Tadas Maželis (Lavango Group) 29 t., 15 atk. k., 4 rez. p., 11 išp. p., 42 n. b.

Alvydas Grikpėdis (Urbovita) 19 t., 9 atk. k., 2 rez. p., 5 išp. p., 20 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.