Nesustabdomas puolimas: "Gobana" nepaliko vilčių "Lavango Group" ekipai

Nesustabdomas puolimas: "Gobana" nepaliko vilčių "Lavango Group" ekipai 235

Kovo 15 dieną "Simuvos" taurės ketvirfinalį pradėjo "Gobanos" ir "Lavango Group" komandos. Nuostabų puolimą pademonstravę "Gobana" iškovojo pirmąją pergalę serijoje rezultatu 124:94 (29:29; 32:16; 34:21; 29:28).

Abi komandos rungtynes pradėjo nežmonišku tempu. Greitos atakos ir fantastiškas krepšinis vyravo visą pirmąjį kėlinuką bei nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnes persvaros. Po pirmo kėlinuko rezultatas buvo lygus- 29:29.

Antrojo kėlinio pradžioje niekas nesikeitė, tačiau kėlinio viduryje "Gobana" tritaškiais metimais nutolo nuo varžovų įgydami 9 taškų persvarą (46:37). Kėlinio pabaiga "Lavango Group" buvo dar tragiškesnė, fantastiškas "Gobanos" puolimas nepaliko vilčių priešininkams ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo jau 61:45.

Po ilgosios pertraukos įvyko rungtynių nuosprendis. Marius Granzbergas nevaldė emocijų ir buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis, o emocijoms užvirus dar labiau du kart buvo baustas ir suolas. To pasekoje "Gobanos" persvara buvo jau milžiniška ir rungtynių baigtis tapo aiški. "Gobana" serijoje įsiveržė 1:0, o rungtynes laimėjo 124:94.

MVP: Haroldas Venskus "Gobana" 20 tšk., 7 rez. perd., 31 nb.

Juliu Žilinskas "Lavango Group" 30 tšk., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 36 nb.

Arvydas Eitutavičius "Lavango Group" 18 tšk., 7 rez.perd., 24 nb.