"Urbovita" po dramatiškos kovos šventė pergalę

"Urbovita" po dramatiškos kovos šventė pergalę 64

Trečiadienio vakarą (2017-10-25) vyko „Simuvos“ taurės varžybos, kuriose susikovė Kretingalės „Urbovita“ su pergalės skonio dar nepatyrusiais „Simuva“ komandos krepšininkais. „Urbovita“ rungtynes laimėjo 67-63 (11-21; 22-12; 16-12; 18-18).

Pirmo kėlinuko pradžioje vyravo apylygis žaidimas o po Aivaro Umanto pelnytų taškų tapo lygus: 8-8. Antroje pirmojo kėlinuko pusėje „Simuva“ komanda šovė į priekį. O likus 2 sekundėms iki kėlinuko pabaigos Lukas Petkevičius baudžiamas nesportine pražanga, abu metimus realizavo Deividas Čeledinas („Simuva“) ir savo komandos pranašumą padidino iki 21-11.

Antrąjį kėlinuką aktyviau pradėjo „Urbovita“, kuri po Mindaugo Naudžiūno taiklių baudų laimėjo atkarpą 12-4 (25-23) ir taip grįžo į žaidimą. Likus žaisti apie 3 minutes Po Deivydo Petravičiaus ir Luko Petkevičiaus taiklių tritaškių metimų jų komanda „Urbovita“ išsiveržė į priekį 31-27. Likusį kėlinuko laiką komandos žaidė apylygiai o po Martyno Šmito („Simuva“) taiklaus dvitaškio rezultatas tapo lygus 33-33 ir komandos išėjo ilsėtis į didžiąją pertrauką.

Po didžiosios pertraukos abi komandos ir toliau žaidė kaip lygūs su lygiais o kėlinuko pabaigoje šiek tiek geriau atkarpą sužaidė „Urbovita“ komandos krepšininkai, kurie po M.Naudžiūno taiklaus dvitaškio išsiveržė į priekį 47-41, tačiau į tai Osvaldas Kurauskas atsakė 4 taikliom baudom, o Andrėjus Semionovas į tai atsakė taikliu dvitaškiu metimu greitoje atakoje ir „Urbovita“ po 3 ketvirčio pirmavo 49-45.

Lemiamą ketvirtį „Simuva“ pradėjo galingu spurtu ir dviejų minučių atkarpą po Osvaldo Kurausko pelnytų dviejų taškų laimėjo 9-0 ir išsiveržė į priekį 54-49. Nuo tada abi komandos pradėjo demonstruoti grąžų, akiai patrauklų krepšinį, kuriame dominavo greitos atakos ir taiklūs metimai. Likus žaisti iki kėlinio pabaigos 43,7 s. D. Petravičius pataikė 3 baudas iš eilės ir išvedė „Urbovita“ komandą į priekį 64-63. „Simuva“ komandos žaidėjas Kęstas Barvydas prametė tritaškį metimą ir po subaudavo Mindaugą Naudžiųną, kuris pataikė tik antrąjį baudos metimą 65-63 pirmauja „Urbovita“.

„Simuva“ komanda paėmė minutės pertraukėlę likus žaisti 20 s. Ignas Pavilionis prarado kamuolį o iškart subauduotas Arvydas Urbonas prametė abu baudos metimus tačiau „Simuvos“ komanda nepasinaudojo savo šansu ir po paprašytos minutės pertraukėlės nesugebėjo surengti sėkmingos atakos - Saido Senkaus tolimas metimas skriejo pro šalį o subauduotas Deivydas Petravičius pataikė abi baudas ir „Urbovita“ komandą išvedė į priekį taip įtvirtindamas savo komandos pergalę 67-63.

MVP: Deivydas Petravičius Kretingalės „Urbovita“ 29 tšk. 17 atk. Kam. 36 nb.

Mindaugas Naudžiūnas Kretingalės "Urbovita"  10 tšk., 11 nb.

Ignas Pavilonis "Simuva" 17 tšk., 20 nb.

Aivaras Umantas "Simuva" 10 tšk., 18 nb.

Rungtynių statistiką įkelsime ketvirtadienio vakarą. Atsiprašome už nesklandumus.